Сімейні спори

Між людьми, які є членами однієї сім’ї, іноді виникають непорозуміння, суперечки і розбіжності у поглядах на сімейне життя. Сімейні конфлікти, на жаль, поширена життєва ситуація, яка характеризується емоційністю, загостренням образ і взаємних звинувачень. Не винятком є й випадки, коли сімейні конфлікти переростають у судові сімейні спори. Для захисту своїх інтересів кожен з учасників сімейних відносин має можливість залучити сімейного адвоката. Кваліфікована юридична допомога необхідна для того, щоб отримати об’єктивний погляд на конфліктну ситуацію та з гідністю її розв’язати. Адвокат по сімейних справах бере на себе зобов’язання не тільки сприяти у врегулюванні конфлікту та вирішенню спірних питань, але й зберегти між родичами нормальні, цивілізовані, людські взаємини.

При виникненні сімейних проблем АО «ДЖАСТ ЛОЄРС» рекомендує невідкладно звертатися за професійною консультацією. Консультації з нашими юристами – це конструктивний діалог, який дозволяє охопити всі аспекти проблеми і знайти способи її вирішення. Одержати консультації можна або під час особистого візиту, або зателефонувавши нашим адвокатам за контактним телефоном, або скористатися e-mail адресою.

У процесі консультування юрист оцінить ситуацію з правової точки зору і запропонує можливий алгоритм дій з урахуванням обставин справи та особистісних особливостей учасників конфлікту. При цьому фахівці АО  «ДЖАСТ ЛОЄРС» прагнуть залагодити сімейні розбіжності мирним шляхом, зокрема:

 • шляхом звернення до органів державної реєстрації актів цивільного стану, опіки та піклування;
 • шляхом медіації (мирного врегулювання спору шляхом переговорів і пошуку компромісу);
 • договірного врегулювання спірних питань.

Однак якщо знайти компроміс не виходить, адвокат після консультації з клієнтом почне підготовку до судового процесу. На цьому етапі фахівець візьме на себе збір процесуальних документів і активну участь в судових засіданнях.

Основні послуги, які надає АО «ДЖАСТ ЛОЄРС» у сімейних справах:

 • консультування учасників сімейних відносин з сімейно-правових питань;
 • оформлення договорів: експертиза, підготовка, розірвання та визнання недійсним шлюбного договору; договорів, що регулюють майнові відносини подружжя, в тому числі поділу майна, виділу частки в спільній сумісній власності, встановлення порядку користування; договору про участь у вихованні та утриманні неповнолітньої дитини; договору про припинення права на аліменти у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно та інших договорів;
 • сприяння в досудовому врегулюванні сімейного спору;
 • представництво інтересів подружжя/батьків на переговорах. Зокрема, адвокати АО «Джаст Лоєрс» можуть допомогти при веденні переговорів про поділ майна або визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї;
 • представництво інтересів клієнта на всіх стадіях судового процесу (від збору і подачі документів до ухвалення рішення суду і контролю його виконання) у справах про:
 • розірвання шлюбу;
 • встановлення факту проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу;
 • поділ спільного майна подружжя;
 • визнання чи оспорювання батьківства/материнства;
 • встановлення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї;
 • участь баби, діда, прабаби, прадіда, брата, сестри, мачухи, вітчима у вихованні дитини;
 • стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення;
 • надання судом дозволу на тимчасовий виїзд дитини за межі України тому з батьків, хто проживає окремо від дитини, у якого відсутня заборгованість зі сплати аліментів та якому відмовлено другим із батьків у наданні нотаріально посвідченої згоди на такий виїзд;
 • видачу обмежувального припису (у випадках протидії домашньому насильству);
 • позбавлення батьківських прав та поновлення батьків у батьківських правах;
 • супровід виконання сімейно-правових договір та судових рішень.

Адвокати АО «ДЖАСТ ЛОЄРС» також здійснюють юридичний супровід у справах про усиновлення, встановлення опіки та піклування над дітьми, у створенні та діяльності сімей патронатних вихователів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Окремо працюємо з вирішенням сімейних спорів з іноземним елементом, зокрема зі справами про захист прав та інтересів громадян України у сімейних правовідносинах з іноземцями, про міжнародне викрадення дітей.

АО «ДЖАСТ ЛОЄРС» гарантує Вам повну конфіденційність, високу кваліфікацію та результативність.

Отримати безкоштовну консультацію

Design-Service-Creative-consult-idea

Всеукраїнська громадська організація адвокатів України, створена на засадах рівноправності та професійної незалежності, сприяє розвитку адвокатської професії, зміцненню інституту адвокатури в Україні і підвищенню його ролі та авторитету в суспільстві, забезпеченню захисту прав та інтересів її членів.

Отримати консультацію →