About us

Всеукраїнська громадська організація адвокатів України, створена на засадах рівноправності та професійної незалежності, сприяє розвитку адвокатської професії, зміцненню інституту адвокатури в Україні і підвищенню його ролі та авторитету в суспільстві, забезпеченню захисту прав та інтересів її членів.

More →

Services

(Українська) АО «ДЖАСТ ЛОЄРС» надає широкий спектр юридичних послуг для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб. Юридичні послуги включають в себе як надання консультацій, аналіз та складання договорів та правочинів, так і представництво інтересів клієнта у судах та інших державних органах, установах та організаціях.

Гарантуємо Вам повну конфіденційність, високу кваліфікацію та результативність.

Trusted by the Best

Latest Energy Programs
Universal Energy Company
Alfa Energo Group
NFC Uragan
WAY
Elitna Kovka

Get consultation

(Українська) Передумовою для успішного вирішення Вашого питання є отримання консультації. Надання консультації включає вивчення проблемного питання, ознайомлення з документами та аналіз чинного законодавства.

Ми пропонуємо усні консультації адвоката в офісі або онлайн, а також письмові консультації у вигляді підготовки юридичної довідки – письмового документу з посиланням на чинне законодавство та судову практику. Надаємо вичерпну інформацію на питання, гарантуємо Вам повну конфіденційність та результативність.

Ви можете отримати консультацію, звернувшись до нас за вказаною нижче формою.

Get a consultation →