Дотримання принципів гендерної рівності в умовах СOVID-19

Участь в заходах

У лютому 2021 року з ініціативи локального осередку ELSA Dnipro за підтримки Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем»  був оголошений старт   Всеукраїнського конкурсу есе на тему: “Дотримання принципів гендерної рівності в умовах СOVID-19”.

В конкурсі взяло участь 13 осіб, серед яких 12 дівчат та 1 юнак.

Членами журі виступили Марія Логвінова (партнерка АО “ДЖАСТ ЛОЄРС”, членкиня Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”, канд. юр.наук, доцентка) та Світлана Губіна (членкиня Харківської обласної громадської організації «Харківський обласний гендерний ресурсний центр»).

За результатами конкурсу 07.03.2021 року був проведений Круглий стіл, на якому виступили членкині журі. Зокрема, Марія Логвінова виступила із доповіддю на тему “Гендерна рівність/нерівність в Ісламській Республіці Пакистан”.

Під час заходу було оголошено результати конкурсу. Так, почесне третє місце зайняла Наталія Жданова; друге місце посіла Світлана Кухарук; перше  місце виборола студентка Надія Васьківська.

Отримати безкоштовну консультацію

Design-Service-Creative-consult-idea

Всеукраїнська громадська організація адвокатів України, створена на засадах рівноправності та професійної незалежності, сприяє розвитку адвокатської професії, зміцненню інституту адвокатури в Україні і підвищенню його ролі та авторитету в суспільстві, забезпеченню захисту прав та інтересів її членів.

Отримати консультацію →