Адвокат дитини

Підвищення кваліфікації

Партнерка АО «Джаст Лоєрс» Марія Логвінова впродовж лютого 2021 року на онлайн платформі Вищої школи адвокатури НААУ підвищувала кваліфікацію за навчальним курсом “Адвокат дитини”.
Навчальний курс “Адвокат дитини” є спеціалізованою програмою для адвокатів, які працюють на захист інтересів дитини. В результаті завершення курсу адвокат поглиблює теоретичні знання та набуває нових прикладних навиків з питань : 1) застосування міжнародних стандартів у сфері захисту прав дитини в національній судовій практиці; 2) особливостей судового розгляду кримінальних проваджень, в яких бере участь дитина; 3) процедурних аспектів вирішення справ про адміністративні правопорушення, які стосуються прав дитини; 4) застосування міжнародних стандартів розгляду цивільних справ за участю дітей (правосуддя, дружнє до дітей, включно з практикою Європейського Суду з прав людини); 5) специфіки роботи адвоката в цивільних, сімейних справах, що стосуються захисту прав та інтересів дітей.
Варто пам’ятати, що дитина, яка опинилась у центрі сімейного конфлікту чи скоїла правопорушення – це, насамперед, ще дитина.
Адвокат дитини – це професіонал, який не лише захищає права та інтереси дитини в правовому полі, а й допомагає їй зорієнтуватись в системі правоохоронних органів і правосуддя. Він сприяє тому, щоб думка дитини та її інтереси (які не завжди співпадають з бажаннями та інтересами її законних представників (батьків, усиновлювачів,опікунів, піклувальників) були заслухані і враховані компетентними органами при вирішенні спорів.

Сертифікат

Отримати консультацію

Передумовою для успішного вирішення Вашого питання є отримання консультації. Надання консультації включає вивчення проблемного питання, ознайомлення з документами та аналіз чинного законодавства.

Ми пропонуємо усні консультації адвоката в офісі або онлайн, а також письмові консультації у вигляді підготовки юридичної довідки – письмового документу з посиланням на чинне законодавство та судову практику. Надаємо вичерпну інформацію на питання, гарантуємо Вам повну конфіденційність та результативність.

Ви можете отримати консультацію, звернувшись до нас за вказаною нижче формою.

Отримати консультацію →